Užsakymų krepšelis 0

Gyvasis žirgo muziejus

Kurtuvėnų dvaro žirgynas įsikūręs įspūdingos gamtos apsuptyje alsuojančia ramybe, tačiau tuo pačiu čia verda savas gyvenimas - žirgyne gyvena virš 40 žirgų, aktyviai vyksta jojimo mokyklos pamokos, individualos pamokos, norintys visada gali pamėginti pajodinėti, pasivažinėti autentiška karieta, bričkele arba dvikinkiu vežimu, išvykos raitomis regioninio parko maršrutais, taip pat puikios sąlygos laikyti nuosavus žirgus.

Jei norite susipažinti su žirgyno istorija bei jo gyventojais siūlome ekskursiją po Gyvojo žirgo muziejų, vaikams susipažinti su žirgais iš arčiau edukacinėje programoje "Žirgo draugystė" arba "Laimės pasaga". O gal norite vaikams surengti ypatingą gimtadienio šventę žirgyne? Pas mus yra viskas ko reikia!

Kiekvieną vasarą organizuojame vaikų edukacines-jojimo stovyklas. Taip pat vyksta įvairaus lygio žirginio sporto - trikovės, konkūro, ištvermės jojimo varžybos.

Kurtuvėnų žirgynas dirba ne tik vasarą, bet ir žiemą. Pajodinėti galite atvykti bet kokiu oru, jojimo užsiėmimai šaltu ar lietingu oru vyksta uždarame manieže.  Ieškote ypatingam žmogui ypatingos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą betkokiai paslaugai.


Dovanų kuponą galite įsigyti KRP direkcijoje bei žirgyno
administracijoje arba tiesiog paskambinę telefonu 8 618 20111

Apie Kurtuvėnų žirgyno teikiamas paslaugas galite sužinoti paskambinę telefonu 8 618 20111 (Veronika), jei jau žinote ir išsirinkote registruokitės telefonu 8 640 33 444 .

Žirgynas dirba trečiadieniais - sekmadieniais nuo 12:00 val iki 18:00 val. Pirmadieniais ir antradieniais žirgyne - poilsio dienos.
Iki susitikimo!

Žiūrėti paslaugų kainas
 • Aplankykite mus:
  Nuo 12.00 val. iki 18.00 val.

  Pirmadieniais ir antradieniais nedirbame.

   

 • Parko g. 2, Kurtuvėnai, LT-80223 Šiaulių r.
 • 55°49'31.44"N 23°3'4.89"E Žiūrėti žemėlapyje
 • +370 640 33 444
 • info@kurtuva.lt

Jūsų laukia:

 • Profesionalūs treneriai Profesionalūs treneriai
 • Puikus laikas su artimaisiais Puikus laikas su artimaisiais